ترندهای طراحی دکوراسیون داخلی مناسب بهار

با شروع یک فصل جدید، بسیاری از مردم بخصوص زو های جوان زمان را برای بازسازی و تغییر دکوراسیون خانه خود مناسب میبینند. ما نیز این زمان را مناسب میبینیم برای اینکه شما را با ترندهای طراحی دکوراسیون داخلی مناسب بهار آشنا کنیم..

استفاده از رنگ های زنانه در طراحی دکوراسیون داخلی

درمود رنگ ها معمولا جنسیت زده نظر نمیدهیم اما اغلب زنان به این رنگ ها توجه بیشتری نشان میدهند و ما در یک بازی با کلمات آنها را رنگ های زنانه معنی میکنیم. پرکاربردترین پالت رنگی در سال جاری، رنگ سرخ، گلبهی و برنز خواهد بود. اگر درباره تشخیص این رنگ ها هنوز هم سردرگم هستید پیشنهاد میکنم برای رنگ کردن فضا با رنگ های زنانه خود را با رنگ های گرم محاصره کنید.

رنگ های زنانه در طراحی دکوراسیون داخلی

انتقال حس بهار با پارچه های گل و کاغذ دیواری گلدار

اگر فکر میکنید گل ها به این سبک دکوراسیون نمی آیند و ما اشتباه میکنیم باید بگویم حضور گل ها در ترندهای طراحی دکوراسیون داخلی بهار امسال بسیار پررنگ است. بخصوص اگر از پارچه های گلدار یا کاغذ دیواری های گلدار استفاده کنید بسیار خیره کننده خواهند بود..

طرح های گلدار در طراحی دکوراسیون داخلی

استفاده از یک اثر هنری جسورانه روی دیوار:

برای تزئین یکی از دیوارهای اصلی از یک قطعه هنری استفاده کنید. ایده این است که یک اثر هنری جسورانه داشته باشید و با رنگ ها، الگوها و بافت های جسور کار کنید. نگران نباشید مسئولیت طراحی دکوراسیون داخلی اتاق را برعهده بگیرید یا برای خرید یک اثر هنری هزینه کنید.

اثر هنری در طراحی دکوراسیون داخلی

اکسسوری های لوکس در ترندهای طراحی دکوراسیون داخلی بهاری:

از اکسسوری های لوکس برای تزئین اتاق استفاده کنید. درکنار این جواهرات از رنگ های مناسبی مانند فیروزه ای و بنفش استفاده کنید تا حالتی اشرافی به اتاق بدهند. به قسمت های طلایی آینه، گلدان و چراغ خواب در تصویر زیر دقت کنید..

کالاهای لوکس در طراحی دکوراسیون داخلی

استفاده از تخت های دارای چهارچوب:

اگر شما به دنبال تختی هستید که از لحظه ی دیدن آن احساس راحتی و امنیت کنید، این مدل تخت، مناسب است. وجود چهارچوب برای تخت بدان معنی است که تخت دارای حریم شخصی و صمیمیت خاصی است که به شما آرامش بیشتری می دهد.

تخت در طراحی دکوراسیون داخلی

حتما بخوانید:

طراحی دکوراسیون داخلی با ترند های ۲۰۱۹

اتاقی با استایل بوهو:

پارچه های دارای نقش و طرح های سنتی با رنگ های گرم در ترندهای طراحی دکوراسیون داخلی بهار قرار دارد. منظورم طرح هایی با خطوط منحنی و ترکیبی از طرح های سنتی است که اتاق را از یکنواختی بیش از حد نجات دهد. ایده این است که اتاق در حالی که شفاف و تمیز است، یک استایل بوهو داشته باشد.

طراحی دکوراسیون داخلی طرح سنتی

مبلمان اکریلیک یا براق

مبلمان های اکریلیک بدلیل چند منظوره بودنشان طرفداران زیادی دارند. آنها را در یک اتاق رنگارنگ قرار دهید تا یک کنتراست زیبا داشته باشید که اتاق را به کلی براق می کند. راهکار این است که طرح اکریلیک یکی از بزرگترین قطعات بیرونی در اتاق باشد.

بیت های اکریلیک در طراحی دکوراسیون داخلی

پایداری بیشتر در ترندهای طراحی دکوراسیون داخلی:

در این مورد از ترند بهاری ما بیشتر بر روی پایداری تمرکز می کنیم و کمتر به اضافه کردن جزئیات بیش از حد به اتاق میپردازیم. در این استراتژی هم استفاده از مبلمان مناسب کلید کار است. شما میتوانید امضای خودتان را در جزئیات دیگری از اتاق بگذارید و مبلمان را طبق این راهکار انتخاب کنید.

ترند های بهاری طراحی دکوراسیون داخلی

برگرفته از:

وبسایت trendir