طراحی ویلای مدرن مدیترانه ای خلاقانه و منحصر به فرد

طراحی ویلای Cool آبی واقعا یک نمونه عالی از ویلای مدرن مدیترانه ای است. این ویلای تعطیلاتی نه تنها در فضای مدیترانه ای قراردارد بلکه دارای یک لنداسکیپ سرسبز هم هست. طراحی ویلاهای مدرن امروزه در تمام دنیا طرفداران زیادی پیدا کرده است به همین خاطر لازم میدانیم نمونه های مختلف از این سبک ویلاسازی را به شما معرفی کنیم. با بررسی جزئیات خلاقانه ی ویلای  cool  با این سبک آشنا میشویم:

ویلای مدرن مدیترانه ای1

ویلای cool آبی در سایت ۱ هکتاری واقع در ماربلای اسپانیا، در نزدیکی ساحل قرار گرفته است و به عنوان یک ویلای مناسب تعطیلات برای صاحبانش طراحی شد.

نمای ویلای مدرن مدیترانه ای

چالش طراحی این ویلای مدرن مدیترانه ای این بود که دارای ۶ اتاق خواب باشد که منحنی های پانوراما از زمین های طبیعی و حوضچه های آب را بدون به خطر انداختن حفظ حریم خصوصی ارائه می دهد. گرچه ساختمان ویلا دارای نمای گسترده جلویی است اما محیط داخلی از حریم خصوصی قابل قبولی برخوردار است.

دیوار ویلای مدرن مدیترانه ای

حتی اگر نمای خیابانی بسیار خصوصی و مینیمالیستی باشد، فضای بصری همواره با نوارهای عمودی آن از LED روشن می شود که بیانگر یک طراحی با توجه به سرگرمی و اصول هندسی است.

حتما بخوانید:

طراحی ویلای مدرن توسط گروه معماری زیما

این ویلای ۳ طبقه بسیار نزدیک به همسایه خود قرار دارد و به همین دلیل یک باغ حاشیه ای باریک، نزدیک به خط حصار بین دو همسایه در نظر گرفته شده است. این قسمت ویلا نیز با پنجره های بلند و باریک عمودی تزئین شده است که الگوی نوارهای LED بکار رفته در نمای خیابان را تقلید می کنند.

طرف دیگر خانه جایی است که جادوی واقعی طراحی ویلای مدرن اتفاق می افتد. صاحبان خانه نه تنها دارای چشم انداز فوق العاده پانوراما از دریای مدیترانه هستند، بلکه دارای استخر شیشه ای بسیار زیبایی هستند. یک استخر منحصر بفرد دارای حصار کوتاه شیشه ای!

ویلای مدرن مدیترانه ای
modern villa cool

آشپزخانه ی ویلا دارای منظره به بیرون است و حالتی بینابین درونی و بیرونی بودن را تداعی میکند. طراحی آشپزخانه ویلا شامل جزیره پخت و پز Hi-macs با شکل مثلثی بزرگ ساخته شده از Corian جامد است که به زیبایی با طبقات سنگ طبیعی ترکیب شده است. در کنار آشپزخانه اتاق ناهار خوری و نشیمن قرار دارد.

ناهارخوری و نشیمن به صورت هندسی طراحی شده اند. این دو بخش به وسیله ی یک دیوار مثلثی وارونه از هم جدا شده اند. دکوراسیون داخلی نشیمن، طراحی این ویلای مدرن مدیترانه ای را کامل میکند. دو آویز نوری سفید رنگ، صندلی هایی با پایه های چوبی اتاق ناهار خوری و بامبوهای تزئینی درون گلدان بزرگ کنار نشیمن زیبایی خاصی به این طراحی داخلی بخشیده است. فرش سیاه و سفید نشیمن نیز این زیبایی را تکمیل میکند!

طراحی داخلی ویلای مدرن مدیترانه ای

دومین ویژگی آبی بکار رفته در طراحی این ویلای مدرن مدیترانه ای کانال آب است که در امتداد طول ویلا قراردارد. این کانال آب به صورت محرمانه ای در فضای بین خانه و عقب ویلا قرار گرفته است.

راهروی آبی داخل ویلای مدرن

اتاق خواب ها در طبقه بالا قرار گرفته اند با ویو به مناظر سرسبز و بینظیر.. من فقط عاشق این دیوار سرامیک با طراحی هنر خیابانی و آبی رنگ مدیترانه ای هستم.

اتاق خواب ویلای مدرن مدیترانه ای

برگرفته از:

وبسایت trendir