۱۰ ویلای لوکس و گران‌قیمت جهان با طراحی خیره کننده

این ویلاها چه شخصی باشند و چه اجاره‌ای، می‌توانند تمام و کمال حق مطلب را برای واژه‌ی «لوکس» ادا کنند. در لیست زیر ۱۰ تا از لوکس ترین ویلاهای دنیا برای الهام بخشیدن به شما برای ساخت یا خرید ویلای آیندتان را آورده‌ایم:

۱. ویلای لوکس بل ایرسپک، مانور، لس آنجلس

ویلای لوکس بل ایرسپک، مانور، لس آنجلس

گران‌ترین ملکی که تا به حال در ایالت متحده ساخته شده، با ارزش ۲۵۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۷ که از رقیب خود ویلای ۱۰۰ میلیونی پلی بوی که پارسال در لیست ۲۵ خانه گران قرار داشت، پیشی گرفت. این ویلای لوکس عظیم با ۳۸۰۰۰ متر مربع زمین شامل سینمای رو باز در کنار استخر، لاین بولینگ، زمین فرود هلیکوپتر به علاوه پارکینگی شامل ماشین‌های گران‌قیمت با ارزش ۳۰ میلیون دلار که در فروش قید می‌شود.

توصیه می‌شود بخوانید : معرفی ۵۰ ویلای مدرن

۲. مجموعه ویلاهای آر سکتور در ارتفاعات امارات، دوبی

 ویلای لوکس آر سکتور در ارتفاعات امارات، دوبی

متشکل از ۷۰۰ ویلای منحصر به فرد با چشم انداز زمین‌های گلف مونتگومری در ارتفاعات امارات. قیمت حدودی یک ملک ۸ اتاق خوابه حدود ۱۲۰ میلیون درهم امارات است. همه اتاق‌ها شامل سرویس حمام و دستشویی جدا و زمین اختصاصی با منظره‌ی فوق‌العاده و استخر روباز آب گرم هستند و هچنین فضایی برای سرگرمی با سینمای اختصاصی و بار تعبیه شده است.

۳. ویلای لوکس اودریوندی کی، باهاماس

ویلای لوکس اودریوندی کی، باهاماس

این ویلا یکی از گران‌ترین ویلاهای اجاره‌ای در جهان است که در جزیره‌ای اختصاصی بنا شده است. قیمت آن برای یک هفته اجاره به همراه ۲۸ نفر حدود ۷۳۰۰۰۰۰ دلار آب می خورد. البته این قیمت به همراه امکانات تفریحی مثل دریانوردی در کشتی ۱۱۴ فوتی سوپرلوکس موتوری، غواصی، موج سواری، دسترسی به زمین گلف بزرگ و خدمات اسپا می‌باشد.

۴. ویلای لوکس واقع در ایالت الیژن، کالیفرنیا

ویلای لوکس ایالت الیژن، کالیفرنیا


ویلا قصری۲۰ میلیون دلاری که شامل ۱۰ ساختمان جدا  و ۲۳ هکتار زمین است. این ویلا در حال حاضر خانه سومین فرد ثروتمند جهان، لری الیسون است. این ملک شامل چای‌خانه و گرمابه اختصاصی است.

۵. ویلای لوکس فرند سیگنیچر در جمیراه پالم، دوبی

ویلای لوکس فرند سیگنیچر در جمیراه پالم، دوبی

ویلاهای فرند سیگنیچر جزو عجیب‌ترین و منحصر به فردترین خانه‌ها در جمیرا پالم هستند. قیمت این ویلاها بسیار بالاست، به عنوان مثال خانه‌های ۵ اتاق خوابه این ویلاها حدودا ۵۸ میلیون درهم امارات است.
این ویلاها جذاب‌ترین مناظر اقیانوس را از جمله غروب جمیرا پالم و دوبی مارینا، به علاوه یک ساحل بزرگ خصوصی برای ساکنین دارند.

۶. ویلا OL JOGI، کنیا

 ویلای لوکس OL JOGI، کنیا


خانه ییلاقی قابل توجه دیگر در این لیست، در منطقه حیات وحش محافظت شده او.آی جوگی واقع شده است. هزینه اقامت در این ویلای منحصر به فرد حدود ۲۲۹۶۰۰ دلار با ظرفیت ۱۴ نفر است. این ویلا علاوه بر لوکس بودن از طراحی داخلی گران قیمتی هم برخوردار است. مانند مبلمان هرمس و ظروف و اشیا نقره برند بوچلاتی. ویژگی اساسی این ملک، محصور بودن آن در دل حیات وحش است. تمامی سود حاصله از اجاره این ملک صرف پروژه‌های حفاظتی کرگردن‌های سیاه در بنیاد او.آی جوگی می‌شود.

۷. خانه اسکی رویایی، اوتاه

ویلای لوکس ، خانه اسکی رویایی، اوتاه

این ویلا حد غایی سفر به مقصد اسکی است که در کوهستان‌های Deer Crest و توسط کمپانی ریزورتس وست ساخته شده است. مدیرعامل آنجا، جوزف بالزتادت، منظره متحیرکننده ۳۶۰ درجه خانه اسکی رویایی را این‌گونه وصف می کند : « شما می‌توانید تجمع طوفان‌ها را مشاهده کنید و محو آن بشوید. همه چیز را می‌توانید ببینید.» این ویلا کاملا سفارشی ساخته شده است و امکاناتی همچون بار داخلی اسکی، جایگاه مخصوص دی‌جی، استخر آب گرم، سینمای ۱۴ نفره و زمین گلف شبیه سازی شده است.

۸. ویلای لوکس قاجاه یوتی، بالی

ویلای لوکس قاجاه یوتی، بالی

این ویلا در استراحتگاه روستایی کانگو و کمتر از یک ساعت مانده به کوتای جنوبی قرار گرفته است. اما به لحاظ حال و هوا و استایل، فاصله ای زیاد با کوتا دارد. قیمت ها از شبی ۶۰۰۰ دلار شروع می‌شود. دسترسی به ساحل اختصاصی و امکان لذت بردن از چشم انداز باغ، استخر خصوصی و زمین‌های اختصاصی تنیس از ویژگی‌های این خانه محسوب می‌شوند.

۹. ویلای لوکس و تاریخی لئپولدا، فرانسه

ویلای لوکس و تاریخی لئپولدا، فرانسه


این ویلا با ارزش ۵۰۰ میلیون یورو، اگر نگوییم گران‌ترین، اما یکی از گران‌قیمت ترین خانه‌ها در جهان است. بر خلاف دیگر ویلاهای لوکس، این ملک، تاریخی غنی در طی قرن ها دارد. در سال ۱۹۰۲ توسط شاه لئوپارد به عنوان پیشکشی برای همسرش بنا شد.

۱۰. ویلای پالازات باربادوس

ویلای لوکس پالازات باربادوس

یکی از لوکس ترین املاک کارابیئن که مجلل و کاخی ساخته شده است. پالازات ویلایی ساحلی و باشکوه برای افراد میلیونر است که برای منطقه جزیره ی اسپتون، ارزشمند و مهم محسوب می شود. وسعت این ساختمان ۷۵۰۰۰ متر مربع است که در ۴ طبقه به صورت پلکانی به همراه استخری در بالکن هر طبقه طراحی شده است.

منبع